RC1608F754CS
MFR.Part #
RC1608F754CS
JLCPCB Part #
C4010101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS