RCS2012F4994CS
MFR.Part #
RCS2012F4994CS
JLCPCB Part #
C17635649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS