RC-12K3900FT
MFR.Part #
RC-12K3900FT
JLCPCB Part #
C453997
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS