RC0603F2612CS
MFR.Part #
RC0603F2612CS
JLCPCB Part #
C3984893
Description
-55℃~+125℃ 26.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS