RUT1005FR430CS
MFR.Part #
RUT1005FR430CS
JLCPCB Part #
C17692579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS