RC1005F2802CS
MFR.Part #
RC1005F2802CS
JLCPCB Part #
C3980413
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS