RCS1608F6652CS
MFR.Part #
RCS1608F6652CS
JLCPCB Part #
C4185158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS