RC1005F2804CS
MFR.Part #
RC1005F2804CS
JLCPCB Part #
C4246839
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS