RC0402F751CS
MFR.Part #
RC0402F751CS
JLCPCB Part #
C3980035
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS