RCS2012F1074CS
MFR.Part #
RCS2012F1074CS
JLCPCB Part #
C17582626
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS