RC2012F9534CS
MFR.Part #
RC2012F9534CS
JLCPCB Part #
C3945998
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS