RC0603J361CS
MFR.Part #
RC0603J361CS
JLCPCB Part #
C17632051
Description
-55℃~+125℃ 360Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS