RM10F8452CT
MFR.Part #
RM10F8452CT
JLCPCB Part #
C4077267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS