RC2012J125CS
MFR.Part #
RC2012J125CS
JLCPCB Part #
C4058189
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS