RC1005F45R3CS
MFR.Part #
RC1005F45R3CS
JLCPCB Part #
C4177610
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS