RC0603F7150CS
MFR.Part #
RC0603F7150CS
JLCPCB Part #
C17226923
Description
-55℃~+125℃ 50mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS