RC1608F7323CS
MFR.Part #
RC1608F7323CS
JLCPCB Part #
C3923595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS