RC0603J561CS
MFR.Part #
RC0603J561CS
JLCPCB Part #
C4034963
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS