RC1005F182CS
MFR.Part #
RC1005F182CS
JLCPCB Part #
C4066232
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS