GR108M016G17RR0VL4FP0
MFR.Part #
GR108M016G17RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C44581
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 17mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS