GR227M025E12RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR227M025E12RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C43838
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS