KM106M400G13RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM106M400G13RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46103
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 10uF 13mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS