EF227M010E05RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
EF227M010E05RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C43330
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 220uF 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS