KM224M050D11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM224M050D11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45096
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 220nF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS