AEB475M2WL32T-F
MFR.Part #
AEB475M2WL32T-F
JLCPCB Part #
C3829141
Package
SMD,D12.5xL16.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 16.5mm 24.5mA@120Hz 4.7uF 450V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS