CM06FD202JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM06FD202JO3
Description
-55℃~+125℃ 13.5mm 17mm 2nF 500V ±5% - Mica and PTFE Capacitors