EMLK250ADA330MF61G
MFR.Part #
EMLK250ADA330MF61G
JLCPCB Part #
C3829071
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-25℃~+105℃ 25V 33uF 48mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS