EMZJ250ADA330MF61G
MFR.Part #
EMZJ250ADA330MF61G
JLCPCB Part #
C3829233
Package
SMD,D6.3xL6.9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 260mΩ@100kHz 300mA@100kHz 33uF 6.3mm 6.9mm ±20% SMD,D6.3xL6.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS