E36D500HPN973UEM9U
MFR.Part #
E36D500HPN973UEM9U
JLCPCB Part #
C3814931
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219mm 31.75mm 50V 76.2mm 97000uF 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS