APXF100ARA271MF61G
MFR.Part #
APXF100ARA271MF61G
JLCPCB Part #
C2161589
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15000hrs@105℃ 2.8A@100kHz 20mΩ 270uF 6.1mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS