550C402T450DP2B
MFR.Part #
550C402T450DP2B
JLCPCB Part #
C3814132
Package
Bolt,D76.2xL149.23mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 149.23mm 21.8A@120Hz 22.3mΩ@120Hz 31.75mm 4000uF 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL149.23mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS