CGS214U016X5R
MFR.Part #
CGS214U016X5R
JLCPCB Part #
C3813887
Package
Bolt,D76.2xL149.23mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.21F 149.23mm 16V 2000hrs@85℃ 29.2A@120Hz 31.75mm 5mΩ@120Hz 76.2mm 螺栓,D76.2xL149.23mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS