ESMG630ETD221MJ16S
MFR.Part #
ESMG630ETD221MJ16S
JLCPCB Part #
C1595443
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 220uF 490mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS