E36D101HPN103MC79U
MFR.Part #
E36D101HPN103MC79U
JLCPCB Part #
C3813461
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 100V 14.8mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 79.38mm 8.23A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS