ELXY350ELL122ML25S
MFR.Part #
ELXY350ELL122ML25S
JLCPCB Part #
C1597447
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.242A@120Hz 1200uF 16mm 25mm 28mΩ 35V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS