E36D301CPN602AEM9U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D301CPN602AEM9U
JLCPCB Part #
C3813077
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-40℃~+85℃ 0%~+30% 2000hrs@85℃ 219mm 300V 31.75mm 6000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS