EKZN350ELL470ME11D
MFR.Part #
EKZN350ELL470ME11D
JLCPCB Part #
C841746
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS