LDFL039172VJUV0E
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
LDFL039172VJUV0E
JLCPCB Part #
C1020202
Package
Plugin
Description
1.5mΩ 1.7mH@100kHz 2 39A 700V 插件 Common Mode Filters ROHS