942C6W2P2K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
942C6W2P2K-F
JLCPCB Part #
C3811261
Package
Plugin,D30xL54mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 300V、600V ±10% 插件,D30xL54mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS