MXH684K305G20
MFR.Part #
MXH684K305G20
JLCPCB Part #
C20339727
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS