UNL4W30K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
UNL4W30K-F
JLCPCB Part #
C3805647
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 30uF 400V ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS