UNL7W50K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
UNL7W50K-F
JLCPCB Part #
C3797661
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 50uF 750V ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS