935C4W10K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
935C4W10K-F
JLCPCB Part #
C3800653
Package
Plugin,D39.2xL57.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 250V、400V ±10% 插件,D39.2xL57.1mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS