BFC247962274
MFR.Part #
BFC247962274
JLCPCB Part #
C3809546
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 270nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS