935C1W10K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
935C1W10K-F
JLCPCB Part #
C3787287
Package
Plugin,D20.4xL38.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 70V、100V ±10% 插件,D20.4xL38.1mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS