715P153516MD3
MFR.Part #
715P153516MD3
JLCPCB Part #
C3802591
Package
Plugin,P=27.79mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.79mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS