715P103516LA3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P103516LA3
JLCPCB Part #
C3807720
Package
Plugin,P=26.2mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=26.2mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS