DPPM16S18K
MFR.Part #
DPPM16S18K
JLCPCB Part #
C19594460
Package
Plugin,P=26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18nF 500V ±10% Plugin,P=26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)