715P33352JD3
MFR.Part #
715P33352JD3
JLCPCB Part #
C3796048
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 33nF ±5% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS