715P33356LD3
MFR.Part #
715P33356LD3
JLCPCB Part #
C3805187
Package
Plugin,P=18.3mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 33nF ±5% 插件,P=18.3mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS